Przejdź to tekstu

[Prima aprilis] Dolina Uciech Graczy otwarta!

Rok Linuksa™ znowu nie nadszedł. Zmęczeni już trochę trwająca marginalizacją naszego ukochanego systemu operacyjnego, postanowiliśmy przebranżowić nasz portal. Witamy w Dolinie Uciech Graczy!

Spójrzmy prawdzie w oczy: kto nie lubi starych gierek? No właśnie, wszyscy lubią. Dlatego postanowiliśmy poszerzyć grupę docelową naszego serwisu, tworząc miejsce prawdziwie poświęcone miłośnikom Super Mario Bros., Contry, Duck Hunt i innych klasyków od dziesięcioleci okupujących nasze serca.

Ale to nie wszystko! Aby dodatkowo zachęcić użytkowników do pozostania na naszej stronie uruchomiliśmy wbudowaną minigrę na motywach jednego z przebojów ośmiobitowych konsol. Życzymy wysokich wyników!

Prima aprilis

Oczywiście wiadomość była tradycyjnym dowcipem primaaprilisowym. Mamy nadzieję, że się Wam spodobał.

W roli spiskowców wystąpili milyges (kod), Piotr3ks (grafika) oraz azhag (CSS i awatary). Podobnie jak w ubiegłych latach styl zostanie Niezwłocznie™ dodany do możliwych do wyboru oraz pozostawimy specjalną podstronę, gdzie dalej będzie można grać w Super Mario Bros.

Kod źródłowy odpowiedzialny za minigrę został udostępniony na wolnej licencji na Githubie: https://github.com/milyges/zmarianuj.js.

Dodany przez azhag, 01 kwi 2016 o 10:45

OSnews Wykop Blip Flaker Kciuk Śledzik Facebook Identi.ca Twitter del.icio.us Google Bookmarks


Komentarze (RSS):

  1. haigrek, 2016-04-01 17:28 [#]:

    ;D


  2. Piotr3ks, 2016-04-01 18:54 [#]:

    Podróż w czasie, aż się łezka w oku kręci :)


  3. mati75, 2016-04-01 21:01 [#]:

    Wszyscy chwalmy milygesa


Dodaj komentarz jako gość lub zaloguj się.


Podpis: